NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Co, jeśli projektant nie zrozumie, o co mi chodzi i dostanę nie to, czego oczekuję?

Współpraca dotycząca projektowania wnętrz w mojej pracowni, polega przede wszystkim na tym, że odpowiadam tylko na Twoje potrzeby.
Projekt, który powstanie na Twoje zamówienie będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem Twoich potrzeb, tak abyś mógł codziennie korzystać z najwygodniejszych rozwiązań, byś codziennie budził się w pięknym wnętrzu.
Twoim Wnętrzu.

Pierwszy etap naszej współpracy polega właśnie na tym, żeby bardzo wnikliwie wsłuchać się w to o czym mówisz ale też w to, co pozostaje między słowami.
Po wysłuchaniu wszystkich uwag, przemyśleń, Twoich marzeń, po wzięciu pod uwagę Twojej sytuacji domowej, zaproponuję rozwiązania, których nie brałeś pod uwagę.
Powstają wersje rozplanowania funkcjonalnego projektowanego wnętrza, które osobiście omawiam, pokazując plusy i minusy każdego, później wspólnie wybieramy najlepszą wersję, nad którą pracujemy dalej.
Pokażę Ci możliwości, jakie ukrywa wnętrze, które wskazałeś do zaprojektowania, znajdę optymalne rozwiązania, pokażę, jak może wyglądać wnętrze, które spełni Twoje wymagania, nawet te, których sobie jeszcze nie uświadomiłeś.
Pomogę Ci je odkryć.

Nie spotkamy się nigdy z taką sytuacją, że będziesz zostawiony, niezrozumiany.
Po bardzo wnikliwym wysłuchaniu Twoich życzeń, wyobrażeń, wysłuchaniu tego, na czym najbardziej Ci zależy, potrafię błyskawicznie zdefiniować to, czego potrzebujesz. Na tym polega moja praca.
Rezultatem współpracy z moimi klientami jest szczęście, które widzę w ich oczach, podnoszenie jakości życia, poprzez przygotowanie projektu, który jest przepisem na powstanie wnętrz dopasowanych do osobowości mieszkających tam nim ludzi, wczuwam się w nastroje i potrzeby moich klientów.
Zrozumienie potrzeb klienta, to jest jeden z mocniejszych punktów mojej pracy.
Moi dotychczasowi klienci ten aspekt szczególnie doceniają i chętnie o tym mówią.

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI ...

2. Co, jeśli nie bardzo wiem, czego chcę, jak mam określić swoje potrzeby, podoba mi się zbyt wiele i nie potrafię się zdecydować?

Zdarza się, że klient nie bardzo wie, czego chce, ja potrafię to dość szybko odnaleźć i przedstawić. Spotykam się z opiniami, kiedy wiele rzeczy osobno podoba się i nie wiadomo jak to teraz połączyć we wspólną całość.
Projektowanie polega na rezygnacji. Idealny projekt zawiera dokładnie tyle elementów, ile to konieczne a najlepiej o jeden mniej. Dobrze, jeśli będzie można z czasem coś dołożyć.
Wielokrotnie spotykam się z niedowierzaniem, jak to możliwe, że pokazałam dokładnie to, o czym ktoś w głębi marzył ale nie potrafił tego nazwać.
Na tym właśnie polega moja praca, na spełnianiu marzeń.
Zaprojektowanie wnętrza dla konkretnego człowieka, to jest bardzo poważne i odpowiedzialne zadanie, biorąc pod uwagę, że w urządzonym wg projektu wnętrzu będzie budził się codzienne, przez kolejnych wiele lat.
Bardzo zależy mi, żebyś czuł się tam wspaniale, wyjątkowo, tak jak sobie wymarzyłeś.

Przyjdź zatem do mnie nawet z mglistym wyobrażeniem swojego idealnego domu, ja przetransponuje twoje opowiadanie na formy i kolory, zaopatrzę w ergonomię, odejmę co zbędne, dodam co piękne i potrzebne. Otrzymasz wnętrze idealne do mieszkania, idealne do życia, idealne bo stworzone specjalnie dla Ciebie.
Znane i mądre powiedzenie mówi, że marzenia się nie spełniają ale marzenia się spełnia. Spełnij więc swoje marzenie o idealnym wnętrzu.
Dobre samopoczucie zaczyna się w domu

3.Ile kosztuje projekt wnętrz?

Najlepszą odpowiedzią będzie: to zależy.
Oczywiście zależy przede wszystkim od tego, czego będzie dotyczył projekt, czy chcemy zaprojektować wnętrza całego domu, wnętrza niewielkiego mieszkania, czy mieszkanie jest z rynku pierwotnego, czy wtórnego, czy na przykład potrzebujemy wnętrze samej strefy kuchennej lub sypialni a może projekt ma dotyczyć wielkiej powierzchni wystawy targowej.
Wpływ na wycenę projektu ma wiele czynników, także lokalizacja inwestycji, co wpływa na koszty dojazdu, tak więc za każdym razem po ustaleniu niezbędnych szczegółów, prace projektowe wyceniane są indywidualnie.

4. Co składa się na projekt wnętrz?

Projekt wnętrz jest swojego rodzaju szczegółową instrukcją, która ma zadanie zaprowadzić do celu, czyli jak najbardziej usprawnić i pomóc w realizacji wizji, ustaleń, które powstały między projektantem a inwestorem. W wielkim skrócie proces ten składa się z następujących elementów.
.
Pierwszym krokiem jest rozmowa, to jest kluczowy etap. Chce wsłuchać się w to o czym mówi klient ale też w to, co pozostaje między słowami, dlatego zawsze spotykam się  osobiście z inwestorem. To właśnie wtedy powstają nasze pierwsze ustalenia, decyzje, wyznaczamy drogę, którą chcemy podążać.
Drugim krokiem jest przedstawienie projektu wnętrza, który jest wynikiem mojej wnikliwej analizy. Przedstawiam Ci osobiście wizję Twojego wnętrza, omawiam rozplanowanie funkcji, które przygotowuję zazwyczaj w kilku wersjach.
To jest bardzo ekscytujący moment, kiedy wspólnie rozważamy nad najlepszymi, optymalnymi rozwiązaniami, przedstawiam wszystkie plusy i minusy każdego rozwiązania, omawiamy wszystkie strefy dość szczegółowo. Powstaje wtedy już dość klarowna wizja Twojego wymarzonego domu.
Dalej przedstawiam Ci materiały, w których moglibyśmy się poruszać, proponuję materiały, kolory, faktury, które pozwolą zbudować przestrzeń idealną dla Ciebie. I tu znowu wspólnie ustalamy najlepsze wybory materiałowe.
Na podstawie naszych ostatecznych ustaleń, powstaje kluczowy materiał projektowy, czyli projekt wykonawczy, rysunki techniczne, niezbędne do realizacji wnętrza wg naszych wyobrażeń i ustaleń.
Jest to plik kilkudziesięciu rysunków wraz z detalami (gdy dotyczy projektu
całego mieszkania lub domu). Rozrysowane są wszystkie kluczowe zagadnienia, dla każdej z branż. Powstają rysunki od wytycznych budowlanych (wyburzenia ścian, nowo projektowane ściany, elementy nowoprojektowane g-k, sufity podwieszane) wytycznych elektrycznych (projekt punków oświetleniowych, gniazd roboczych, sprzętowych i itd.), wytycznych hydraulicznych, szczegółowe rysunki dotyczące ułożenia płytek, łazienek, po wykończeniowe ekipy meblarskie, t.j. stolarz, tapicer i inne.
Otrzymujesz wszystko co niezbędne, żeby wykonać prace, które doprowadzą do zrealizowania naszych ekscytujących ustaleń.
Rysunki omawiam osobiście z wykonawcami (zależy od zakresu jaki wspólnie ustalimy).
Najlepiej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich ekip wykonawczych, ekip z którymi współpracuję, gwarantuje to najkrótszy, najbardziej sprawny proces wykończenia Twojego wnętrza, ponieważ przez lata dopracowaliśmy się świetnej komunikacji, co jest niezbędne na budowie.
Następnie przygotowuję listę niezbędnych materiałów, potrzebnych do realizacji, wykończenia wnętrza wg projektu. Pokazuję, gdzie możemy je zamówić, wyliczam niezbędne ilości, przygotowuję zamówienia, do tego dbam o atrakcyjne rabaty, ponieważ współpracując z renomowanymi salonami wyposażenia wnętrz, mam wypracowane specjalne obniżki cen katalogowych.
Ten męczący etap związany z zamówieniami zdejmuję moim klientom z głowy.
Przygotowuję zestawienia materiałowe, tak, żebyśmy mogli zobaczyć, jak będą prezentować się wybrane materiały w Waszym wnętrzu.
Projektowanie, aranżowanie wnętrz ma sens tylko wtedy, kiedy robi się to dla ludzi.
Projekt musi spełniać konkretne oczekiwania, odpowiadać na autentyczne potrzeby.
Dlatego nie istnieje jedno właściwe rozwiązanie, to nie jest matematyka.
Każdy może wyznaczyć ramy, najwłaściwsze dla siebie.
Nawet najpiękniejsze wnętrze, urządzone na najwyższym poziomie, nie ma sensu, kiedy nie na w nim człowieka. Radosny gwar i zamieszanie wypełnia ramy projektu, który dopiero wtedy zaczyna żyć własnym życiem.
Zakładam niezbędną ilość spotkań, która pozwoli na najlepsze wykonanie zadania, czyli dotarcie do wymarzonego celu, jakim jest skończone, zrealizowane wnętrze.
Jestem dostępna podczas całego procesu projektowego i remontu, jeśli pojawi się jakaś wątpliwość czy pytanie, ja jestem po to aby Ci pomóc.
Kolejnym etapem jest nadzór autorski, czyli moje cykliczne przyjazny na budowę, gdzie sprawdzam zgodność postępujących prac, rozwiązuję bieżące problemy, dokonujemy niezbędnych zmian, czuwam, żeby to co ustaliliśmy zostało zrealizowane z największą dbałością.

5. Ile trwa przygotowanie projektu?

Tutaj oczywiście znaczenie ma zakres, czyli czego dotyczy projekt.
Najczęściej niezbędny czas na przygotowanie projektu kompleksowego, dla wnętrz do 100m2, to 10-12 tygodni. Przy czym, należy mieć na uwadze, że dobrze jest zarezerwować wcześniej termin rozpoczęcia prac projektowych,
ponieważ w tym fachu, praktycznie nie istnieją sytuacje dostępności od ręki.
Do tego należy przewidzieć czas potrzebny na oczekiwanie na zamówiony materiał niezbędny do realizacji.
Te dwa terminy oczekiwania na realizację, czyli czas niezbędny na powstanie projektu i czas potrzebny na zamówienie materiałów wykończeniowych, wyznaczają idealny termin wejścia ekipy wykonawczej, która mając
do dyspozycji projekt wykonawczy i niezbędne materiały, takie jak płytki,
parkiety, ceramikę sanitarną, drzwi i inne elementy niezbędne do wykończenia wnętrza, od razu może zabrać się do pracy.

6.Czy na pewno wszystkie rysunki techniczne, i tak rozbudowany projekt
będzie mi potrzebny?

Proces projektowy jest pomyślany w ten sposób, żeby trwał dokładnie tyle
czasu ile jest to potrzebne, nie więcej. Powstają rysunki, które mają pomóc,
ułatwić prace wykonawcze, nie ma zbędnych elementów. Wszystkie rysunki,
opracowywane są tylko i wyłącznie jednorazowo na potrzeby projektu, który
powstaje, nie mogą być powielane. Tak więc projekt wykonawczy jest odpowiedni tylko na użytek wnętrza, dla którego powstaje i gwarantuje, że założone ustalenia, będą mogły się zmaterializować.

7. Jak poradzić sobie z pytaniami od ekip remontowych, jeśli nie zrozumie rysunków technicznych?

Rysunki techniczne, tzw. rysunki wykonawcze, czyli główna i podstawowa część kompleksowego projektu, zawsze są omawiane szczegółowo z wykonawcami, przed ich przystąpieniem do prac. Jednak to nie wszystko, ponieważ w czasietrwania remontu, zawsze pomagam rozwiązywać bieżące problemy lub dylematy.
Jeśli umówimy się na dodatkową usługę , jaką jest nadzór autorski, spotykam się regularnie na budowie z ekipą wykonawczą i na bieżąco
rozwiązujemy aktualne tematy, dokonujemy niezbędnych zmian, jeśli zajdzie taka potrzeba, w takim układzie Ty, jako klient prawie w ogóle nie musisz poświęcać swojego czasu.
Ja zajmuję się wszystkim, sprawdzam zgodność postępujących prac z założeniami projektowymi.
Najlepiej, jeśli skorzystasz z ekip sprawdzonych przeze mnie, ponieważ
wspólne doświadczenie pozwoliło wypracować porozumienie, które sprawnie i szybko prowadzi do upragnionego efektu.

8. Czy firmy, które zostaną mi polecone są na pewno sprawdzone i rzetelne?

Polecam tylko sprawdzone przeze mnie firmy, wykonawcy z którymi współpracuję, wykonali wiele trudnych i wymagających elementów na moje zamówienie w ciągu wielu ostatnich lat.
Oczywiście co zrozumiałe, nie mogę ponosić odpowiedzialności za nieprzewidziane sytuacje, ponieważ są to osobne firmy wykonawcze, jednak wszystkim stronom zależy na najlepszym efekcie końcowym.
We współpracy interesuje mnie terminowość, rzetelność, fachowość, słowność, ponieważ interesuje mnie tylko najlepszy rezultat.
Tylko takie kontakty przekazuję moim klientom.

9.Co jeśli zamówione materiały nie przyjdą na czas?

Podczas wstępnych ustaleń tworzymy harmonogram, niezbędny do sprawnej
realizacji zadania, dlatego zawsze z wyprzedzeniem przyjmuje i zakładam
niezbędny czas na wykonanie projektu i realizację zamówień towaru.
Założony czas jest potrzebny, żeby komfortowo podjąć kluczowe decyzje
dla całej realizacji.
Dalej pozostaje sama realizacja na budowie i tutaj również należy przewidzieć ile powinna zająć czasu, żeby móc rzetelnie wykonać wyznaczone zadania.
Jednak zdarza się, choć rzadko, że nawet przy najlepszym planowaniu, pojawi się jakieś opóźnienie w zamówieniu towaru, wtedy korzystam z długoletnich kontaktów i staram się w jak najmniej dolegliwy dla klienta sposób rozwiązać zaistniałą sytuację.

10. Co jeśli zamówione materiały nie spodobają mi się?

Zapewniam bezpieczeństwo w tej kwestii. Daję wsparcie ludziom, którzy pragną stworzyć swoje miejsce do życia. Odciążam od trudnych i męczących decyzji związanych z wyborem i zestawieniem wszystkich materiałów w piękną kompozycję. Zestawiam kolory i faktury w całość, która ma złożyć się na wymarzone wnętrze. Pomagam, wspieram i spełniam marzenia.
Zestawiam wszystkie materiały, dbając o to, żeby wszystko świetnie współgrało, klient nie musi bać się nietrafionego wyboru zakupowego, ponieważ wcześniej sprawdzamy zestawienia materiałowe na żywo. Klient więc, wcześniej widzi, jak komponują się wybrane materiały. Próbki materiałów też oglądamy i zestawiamy na budowie, ponieważ bardzo duży wpływ na kolor ma światło, dobrze więc, jeśli będzie to dokładnie ta docelowa przestrzeń, z oknami ukierunkowanymi na konkretne strony świata.
Rezultatem mojej pracy jest znalezienie optymalnych, najlepszych rozwiązań dla mojego klienta oraz podniesienie jakości jego życia. Rezultatem jest przygotowanie przepisu na wykończenie wnętrz dopasowanych do osobowości mieszkających tam ludzi, wczucie się w nastroje i ich potrzeby

11 .Co jeśli propozycje projektowe będą wykraczały poza mój budżet?

Za każdym razem do projektu przygotowywane są kosztorysy dla poszczególnych etapów, uświadamia to z jakimi kosztami wiąże się oczekiwany efekt.
Zachęcam jednak do określenia planowanego budżetu jako punktu wyjścia.
Często na podstawie zrealizowanego projektu pokazuję realne koszty wraz z wykonaniem.
Jeśli budżet nie spina się, można pomyśleć, gdzie realnie możemy zejść z ceny lub jakości materiałów albo omówić jakie elementy są niezbędne od razu i należy je wykonać a na które możemy poczekać, odsunąć w czasie zakup lub realizację konkretnych elementów (często mogą być to meble ruchome, które w każdej chwili można szybko wstawić do wnętrza).
Biorąc pod uwagę ciągły wzrost cen, ważne jest dynamiczne podejmowanie decyzji zakupowych, ponieważ zwlekanie z decyzją może przynieść niepotrzebne komplikacje finansowe.
Zdarza się, że klient chce podnieść jakość materiałów, (dzieje się tak często w trakcie prac nad projektem. ponieważ podczas oglądania pięknym materiałów i wykończeń, apetyt rośnie...wiadomo) i wtedy należy zwiększyć budżet.
Co jeśli w danej chwili jest to niemożliwe?
Wtedy również można pomyśleć o podzieleniu prac na etapy, jeśli budżet od razu nie pozwala na wykonanie wszystkich prac, tak, żeby zachować wysoki standard wykończenia wnętrza. Na początek możemy wykonać wszystkie tzw. brudne prace i odsuwamy w czasie realizację pozostałych elementów.
Kluczowe są decyzje, ważenie plusów i minusów, kluczowy jest konkretny
plan działania, co powstaje w trakcie projektowania.
Zawsze ważne jest podejmowanie świadomych decyzji, w czym pomagam w ramach wykonania projektu wnętrz. Pomagam też w uzyskaniu niższych cen w zaprzyjaźnionych sklepach, pomagam w składaniu zamówień, wyliczam potrzebne ilości materiałów.
Jak zawsze, kluczowy jest dobry plan, więc warto go mieć.

12.Czy moje wnętrze będzie miało sesję fotograficzną?

Wnętrza projektowane przeze mnie, chętnie są pokazywane na łamach pism wnętrzarskich, więc jest prawdopodobne, że będę chciała wykonać sesję.
Sesja fotograficzna jest wykonywana przez profesjonalnego fotografa wnętrz, trwa zazwyczaj 4-5 godzin, poprzedzona jest stylizacją wnętrza, ponieważ wnętrza do zdjęć rządzą się swoimi prawami i nie zawsze to co dobrze wygląda realnie, będzie dobrze prezentować się na zdjęciu.
Koszty sesji zawsze pokrywa projektant, czyli ja. Po zakończeniu zdjęć, wnętrze zostaje przywrócone do zastanego porządku.
Często rzeczy, które wykorzystane są do stylizacji, tak bardzo podobają się
klientom, że pozostają już na zawsze we wnętrzu.
Komplet profesjonalnych zdjęć przekazuję w podziękowaniu klientowi, oprócz tego, że jest to po prostu bardzo miłe, wiem z doświadczenia, że jeśli w przyszłości chcieliby sprzedać nieruchomość, zaoszczędzą na profesjonalnej sesji ale i sprzedadzą mieszkanie czy dom
z większym powodzeniem.
Zdjęcia zrealizowanych projektów są bardzo ważną i integralną częścią mojej pracy, są niezbędne dla przyszłych klientów, którzy na tej podstawie chętnie zapoznają się z efektami mojej pracy.
Nigdy nie oznaczam zdjęć, zdradzając personalia bądź adres zamieszkania
moich klientów, nie naruszam prywatności, zawsze moi klienci pozostają anonimowi. Również prywatne przedmioty, takie jak rodzinne zdjęcia są usuwane, zapewniam, że prywatność moich klientów zostanie uszanowana.
Często zdjęcia z sesji odbywają długą podróż poprzez wiele wydawnictw i portali internetowych, tak bardzo wzbudzają emocje, stąd ja i moi klienci możemy odbierać ciągle pozytywne opinie i słowa uznania, co jest bardzo miłe.
Profesjonalna sesja zdjęciowa zawsze jest wyróżnieniem.

13. Ile czasu muszę poświecić na wspólne spotkania w sprawie projektu, jestem bardzo zajętą osobą, nie wiem, czy dam radę się zaangażować?

Projekt jest tylko sposobem dotarcia do celu, środkiem do osiągnięcia rezultatu, do spełnienia marzenia. Ja pomagam spełnić to marzenie.
Nasze spotkania są niezbędne, żeby osiągnąć wymarzony cel, jednak ja zakładam jedynie niezbędną ilość spotkań. Nie chcę Cię zamęczać długimi i męczącymi godzinami ustaleń. Dbam o to, żeby cały proces przebiegał najprzyjemniej jak tylko jest to możliwe, dlatego większość pracy biorę na siebie, Tobie przedstawiam gotowe pomysły i rozwiązania, Twoje zadanie to tylko je zatwierdzić. Jednak musisz pamiętać, że wnętrze przygotowuję tylko dla Ciebie, dlatego sprawny kontakt z Tobą jest niezbędny do osiągnięcia celu.
Potrzebujemy zatem w minimalnej opcji, biorąc pod uwagę, że naprawdę jesteś zajętą osobą, obowiązkowe spotkanie pierwsze, na którym chcę wsłuchać się w to o czym mówisz ale też w to, co pozostaje między słowami, dlatego zawsze spotykamy się osobiście. To właśnie wtedy powstają nasze pierwsze i najważniejsze ustalenia, decyzje, wyznaczamy drogę, którą chcemy podążać.
Muszę Cię poznać, żeby przygotować dla Ciebie wnętrze idealne na wiele kolejnych lat.
Niezbędne też jest omówienie pomysłów, omówienie projektu, gdzie osobiście chcę przekazać Ci wszystko o czym musisz wiedzieć, żeby móc zdecydować o najważniejszym miejscu, jakie wspólnie tworzymy.
Chciałabym też, żebyś uczestniczył w wyborze materiałów wykończeniowych, które Ci zaprezentuje, potrzebuję Twojej akceptacji podczas oglądu wybranych elementów na żywo.
Wygląda na to, że trzy spotkania to minimalna opcja, to wystarczy, żeby wspólnie stworzyć idealne wnętrze dla Ciebie. Ja zajmę się wszystkim, jednak ponieważ najbardziej zależy mi, żebyś to Ty drogi kliencie, czuł się wspaniale, wyjątkowo w swoim nowym miejscu na Ziemi, potrzebuję Twojej akceptacji w kolejnych krokach dotyczących postępu prac projektowych.
Chyba, że założymy wersję projektu wraz z wykonawstwem, gdzie oddajesz mi pełną swobodę w realizacji Twoich marzeń a ja oddaję Ci gotowe, urządzone wnętrze. Taka opcja również jest możliwa, jeśli zgodzisz się mi zaufać w pełni.
Zatem, biorąc pod uwagę, że czas to jest coś najcenniejszego, co posiadamy, dbam o to, żeby na wspólne spotkania poświęcać go dokładnie tyle ile potrzeba, ani mniej, ani więcej.

14. Planuję dopiero kupić mieszkanie ale nie chcę popełnić błędu, czy mogę liczyć na pomoc przy wyborze?

Planujesz kupić mieszkanie lub dom, jednak ilość ofert powoduje zamieszanie w Twojej głowie? Nie wiesz na co zwrócić uwagę, co jest istotne a co mniej ważne? Bierzesz pod uwagę kilka inwestycji i nie potrafisz wybrać najlepszej oferty dla siebie? Mam dobrą wiadomość!
Pomogę Ci podjąć najwłaściwszą decyzję, najwłaściwszą dla Ciebie!
Na podstawie dostarczonych planów mieszkania lub domu, które rozważasz kupić, dokonam wnikliwej analizy pod kątem możliwości, jakie daje konkretne wnętrze, biorąc pod uwagę Twoją sytuację rodzinną, Twoje wymagania i Twoje oczekiwania względem lokum.
Przeanalizuję plany, określającą wszystkie plusy i minusy konkretnej inwestycji oraz przedstawię możliwości, jakie w sobie skrywa.
Zbyt pochopna i nieprzemyślana decyzja, może mieć wpływ na wiele lat
Twojego życia.
Nie zgadzaj się, żeby wydane pieniądze nie dały Ci oczekiwanego wytchnienia i szczęścia. Zadbaj o dobry wybór twojego przyszłego miejsca na ziemi.
Wyobraź sobie, że budzisz się codziennie we wnętrzu, które powoduje uśmiech na twarzy, wznosi Cię na wysokie wibracje, pozwala czuć wolność, stwarza warunki do Twojego osobistego wzrostu. Jest tak, jak chciałeś a nawet lepiej!
Tak może wyglądać Twoja rzeczywistość. I teraz otwierają się do niej drzwi!
Analiza wnętrza może też stanowić wstęp do powstania projektu
kompleksowego wymarzonego wnętrza.

15.Kupiliśmy właśnie mieszkanie, jednak nie jesteśmy pewni, czy spełni nasze oczekiwania. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy wszystko, czego potrzebujemy zmieści się na wymarzonej przestrzeni ale nie chcemy zamawiać kompleksowego projektu wnętrza?

W takiej sytuacji przygotuję dla Was samo rozplanowanie funkcjonalne, na podstawie dostarczonych planów lub na podstawie inwentaryzacji z natury.
Charakterystyka naszej współpracy polega na tym, że wszystkie szczegóły dopasowujemy indywidualnie, zakres współpracy również.
Po wysłuchaniu Waszych uwag i życzeń, po analizie Waszej sytuacji rodzinnej, oraz po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami, przygotuję projekt rozplanowania funkcjonalnego, który zaprezentuje jakie możliwości ma Wasze wymarzone lokum.
Projekt rozplanowania funkcji zawiera szczegółowe rozrysowanie wszystkich
mebli, t.j. kuchennych, garderoby, łazienkowych, pokojowych, na podstawie tak przygotowanego planu prosto można działać dalej.
Projekt rozplanowania funkcji może również zawierać zmiany w układzie ścian, czy instalacji. Przedstawię wszystkie plusy i minusy rozplanowania w kilku możliwych wariantach, na jakie pozwoli Wasze wnętrze.
Omówię szczegółowo projekt, na podstawie, którego możesz działać samodzielnie dalej lub rozszerzyć działanie i zamówić projekt kompleksowy.
Wyobraźcie sobie, że budzicie się codziennie we wnętrzu, które powoduje uśmiech na twarzach, wznosi Was na wysokie wibracje, pozwala czuć wolność.
Jest dokładnie tak, jak chcieliście a nawet lepiej!
Tak może wyglądać Wasza rzeczywistość.
grupasiedem.pl | Pracownia Projektowa Siedem Agnieszka Morawiec | Tel: +48 606 552 415 | pracownia@grupasiedem.pl
© Copyright 2023 SIEDEM - Agnieszka Morawiec

2019 | Pracownia Projektowa Siedem
Tel: +48 606 552 415
pracownia@grupasiedem.pl

Copyright 2019. SIEDEM - Agnieszka Morawiec

facebookinstagrampinterest-p